Eskiden sıkça sunulan İzmir pilav dağıtımı son zamanlarda oldukça seyrek hale gelmiştir. Bunun altında birçok neden yer almaktadır. İlk olarak İzmir lokma dağıtımının oldukça popüler hale gelmesi önemli bir etkendir. İnsanların hayır işlemek için lokmayı tercih etmesinin tarihsel bir kökeni vardır. Fakat pilav dağıtımı da en az onun kadar eskiye dayanan bir gelenektir. İnsanların aç tok ayrımına karşı bir karşı duruşudur. Birlikte doymanın verdiği hazdır.

İzmir pilav dağıtımı hizmetinin azalmasındaki bir diğer etkende lokmanın daha ucuza mal edilmesidir. Pilav dağıtımı çok kalabalık yerlerde uygun bir seçenektir. Buna karşılık lokma dağıtımı daha az kalabalıkların olduğu yerde uygun olmaktadır. Lokma ocaktan alınıp sunulmasına karşın, pilav önceden hazırlanıp sunulmaktadır. Bu yönü ile pilav dağıtımı çok daha seri bir şekilde yapılmaktadır.

Sağlıklı İzmir pilav dağıtımı

Pilav dağıtımının azalmasındaki önemli bir etkende insanların böylesi bir organizasyonu tek başlarına beceremeyişleridir. Pilav dağıtımı ciddi bir ekip işi gerektirir. Pilav evde tek başınıza yapımı oldukça kolaydır. Fakat bin kişiye pilav yapılıp dağıtılması çok zordur. Bunu ancak bizim gibi profesyonel firmalar tarafından gerçekleştirilir. İyi bir pilav dağıtımı yapan firma bulmak ise oldukça zordur.

Biz Tadım lokma olarak birinci sınıf pirinç ve yağ kullanarak üretim gerçekleştirmekteyiz. Ürünlerimizde hiçbir şekilde ikinci sınıf malzeme kullanmamaktayız.

İzmir pilav dağıtımı yapan firma

İzmir pilav dağıtım işini profesyonel bir şekilde yapan firma sayısı bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar azdır. İzmir lokma firması olarak birinci sınıf malzemelerden üretmiş olduğumuz pilavı dağıtmaktayız.  Sağlıklı ve leziz üretimin ne olduğunu çok iyi biliyoruz. Ürünlerimizde her zaman için birinci sınıf malzemeler kullanmaktayız.

İzmir pilav dağıtımı isteğe bağlı olarak farklı şekillerde sunulmaktadır. Nohutlu, tavuk etli, kırmızı etli, sebzeli gibi seçenekler söz konusudur. İsteğinize ve bütçenize göre seçenekler söz konusudur. Önemli olan yapılan hayırın en iyi bir şekilde yerine getirilmesidir. Hangi amaçla olursa olsun ister sünnet isterse cenaze biz en iyi bir şekilde görevimizi yerine getirmekteyiz. Pilav dağıtımı hizmetimiz için en az üç gün öncesinden randevu almanızı öneririz.

izmir pilav dağıtımı