Bornova lokma firması olarak vatandaşlarımızın bütün özel günlerinde hizmetindeyiz. İzmir lokma, saray lokma, aşure, pilav, helva dağıtımı gibi hizmetler sunmaktayız. Bütün ürünlerimizde birinci sınıf malzeme ve işçilik kullanmaktayız. Sağlıklı, temiz ve lezzetli bir imalat gerçekleştirmekteyiz. Yaptığımız işin manevi yönünü de bilerek vatandaşlarımıza mümkün olan en büyük desteği sunmaktayız. Bu bağlamda en uygun rakamlarla lokma dökümünü gerçekleştirmekteyiz.

Lokmanın bu topraklardaki geçmiş çok eskilere dayanmaktadır. En baştan beri lokma yemek sonrasında sofralarda tüketilen bir tatlı olmaktan çok hayır işlemek için kullanılmıştır. Hep olduğundan fazla yapılmış konu komşuya ikram edilmiştir. Kullanılan malzemenin her yerde bulunuyor olması ve ucuzluğu en büyük etkendir. Böylesine ucuz ve etkili bir lezzetin başka bir yiyecekte bir arada bulmak kolay değildir.

Bornova lokma fiyatları

Geçmişi çok eskilere dayanan bu tatlı günümüzde oldukça popüler bir hale gelmiştir. İzmir lokma olarak ta anılan bu tatlının böylesine yoğun bir talep görmesinde birkaç etken vardır. Öncelikle İzmir insanının paylaşımcı ve dayanışmacı ruhunun bunda büyük bir etkisi vardır. İnsanların belli özel günlerinde dayanışma ve paylaşma simgesi olarak lokmayı seçmeleri en büyük etkendir. Bornova lokma firması olarak bu özel günlerde insanlara en iyi hizmeti sunmak ta bizim işimizdir.

İzmir lokma tatlısının son zamanlarda oldukça popüler hale gelmesinde iki etken vardır demiştik. Birincisi bölge insanının ilgisidir. İkincisi ise sayıları hızla artan lokma firmalarıdır. Lokma firmalarının sayılarının hızla artışı yüzünden kıyasıya bir rekabet başlamıştır. Bu rekabetin en büyük sonucu da Bornova lokma fiyatlarındaki düşüş olmuştur. Burada dikkat edilmesi gereken bir husus ise aşırı düşük fiyat veren firmalara dikkat etmek gereklidir.

Her işte olduğu gibi lokma üretiminde de bir maliyet söz konusudur. Bir malın maliyetin altında satışı söz konusu ise ona dikkat etmek gerekir. Neden bu kadar ucuza verilmekte diye sorgulamak gerekir. Kullanılan malzemede ne gibi bir farklılık vardır. Çünkü ucuza verilen bir malda mutlaka bir malzeme farklılığı söz konusudur. Yada hizmetin kalitesinde bir eksiklik söz konusu olmaktadır. İşte bütün bunları göz önünde bulundurarak lokma firması seçimini gerçekleştirebilirsiniz.

bornova lokma