Bazı lezzetler vardır tadına her kes bakamaz çünkü çok pahalıdır. Bu lezzetler tarihin her döneminde var olup insanların bu lezzetlerden vaz geçmesi mümkün değildir. Lokma tatlısı ise muhteşem lezzetine karşın oldukça ucuz bir yiyecektir. Çünkü bu tatlıyı yemek için hiçbir ücret ödemezsiniz. Hayırsever vatandaşlarımızın bir şey dağıtmak isteyip te ilk olarak lokmayı tercih etmesinin altında da bu lezzet yatmaktadır.
Lokma tatlısını evlerde de yapıp tüketmek mümkündür fakat yılın her zamanında bir lokma dağıtımına rastlamanız olasıdır. Öyleyse neden insanlar uğraşıp ta yapsınlar ki? Üstelik aynı lezzeti yakalamak mümkün olmayabilir. Çünkü lokma tatlısı üretimi bir ustalık gerektirmektedir. Tadım lokma olarak en kaliteli malzemelerden ürettiğimiz lokmalarımızı çok uygun fiyatlarla dökmekteyiz.
Eğer sizde lokma döktürmek istiyorsanız kendinizin uğraşıp çeşitli zahmetlere girmenize hiç gerek yoktur. Son derece uygun fiyatlarımızı aşağıda incelediğinizde size uygun bir çözümün olduğunu göreceksiniz.
300 Kişilik lokma dökümü 400 TL
400 Kişilik lokma dökümü 450 TL
500 Kişilik lokma dökümü 500 TL

izmir lokma fiyatı