Gaziemir lokma firması olarak vatandaşlarımızın bütün hayır işlerinde yanındayız. Lokma, pilav, helva, aşure dağıtımı gibi hizmetlerimizi birinci sınıf olarak sunmaktayız. Yapmış olduğumuz bütün ürünlerimizde en iyi malzemeleri kullanmaktayız. Üretimlerimiz son sistem makinelerle el değmeden hazırlanmaktadır. İzmir lokma tatlısının geçmişten gelen manevi yönünün de farkında olarak vatandaşlarımıza geleneksel lokma dökümünü yaşatmaktayız.

Lokma tatlısının geçmişi bu topraklarda çok eskilere dayanmaktadır. İnsanların dayanışma ve paylaşım ihtiyacının bir sonucu olarak doğmuş ve bugünlere kadar hiç değişmeden gelmiştir. Gaziemir lokma dağıtımı da bu anlayışın bir sonucu olarak doğmuştur. Gaziemir son zamanlarda düzgün ve hızlı kentleşmesi ile dikkat çeken bir ilçemizdir. Burada lokma dağıtımı da son zamanlarda hızlıca artmaktadır. Bu artışın sonucunda da burada lokma dağıtımı yapan firmaların sayısında yükselme gözlemlenmektedir.

Kaliteli Gaziemir Lokma

İzmir lokma tatlısı son zamanlarda oldukça popüler bir yiyecek haline dönmüştür. Bunda iki etken gözlemlenmektedir. Birincisi lokma dağıtımı araç ve gereçlerindeki teknolojik yeniliklerdir. Diğeri de buna paralel olarak gelişen lokmaya olan talebin artmasıdır. Her iki etken ister istemez bir lokma firmalarının bolluğun neden olmaktadır. Lokma firma sayısının artışı ise sektörde kaliteli lokma sorununu ortaya çıkarmıştır. Bazı firmaların ucuza mal etmek için daha düşük kalitede malzeme kullanması sonucu bu durum ortaya çıkmıştır.

Hayırsever Gaziemir lokma döktürmek isteyen vatandaşlarımız ise bu durumdan habersiz önüne gelene lokma döktürmektedirler. İnce eleyip sık dokumadan yapılan bu seçimin sonucunda ise başları hiç ummadıkları bir şekilde ağrıyabilmektedir. Böylesi bir durumla karşılaşmamak için yapılması gereken lokma firmasının nasıl bir üretim yaptığını sorgulamaktır.

İnsanoğlunun yapıp ürettiği her işte olduğu gibi lokma üretiminde de bir maliyet söz konusudur. Bu maliyeti aşağıya çekmeye çalıştığınızda ise ister istemez kaliteden bir takım ödünler vermeniz gereklidir. Ucuza mal etmek için ya unun, yada yağın yada şekerin kalitesinde bir takım düşüşler yapmanız gereklidir. Buda lokmanın lezzeti üzerine olumsuz etkilerde bulunacaktır. Kaliteli ve lezzetli lokmanın adresi Tadım lokma olup uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

gaziemir lokma